Martin Jenčík Bezpečnostní a komunikační systmy

BEZPEČNOSTNÍ A KOMUNIKAČNÍ SYSTÉMY

firma
 Jsme perspektivní firma, uplatňující se v oboru systémů elektronického zabezpečení (EZS) osob či majetku a komunikačních systémů. Naše zkušenosti sahají od montáží malých lokálních systémů po rozsáhlé systémy kombinované s průmyslovou televizí strukturovanou kabeláží a napojením na pult centrální ochrany. Vyřešíme vaše individuelní požadavky od projektu přes montáž po pravidelný nepřetržitý servis.

   Sortiment firmy je již stabilizován, ale i přesto budeme i nadále spolupracovat se špičkovými světovými výrobci a sledovat trendy vývoje v oblasti elektroniky a elektrotechniky. Výběr nových partnerů bude vždy probíhat po důkladném posouzení technických parametrů zařízení, míry inovace a pravděpodobnosti dalšího úspěšného rozvoje, poměru funkčnosti a ceny a zejména spolehlivosti a kvality.

   Našim zákazníkům nabízíme skutečně komplexní služby v oblasti veškerých uvedených slaboproudých a silnoproudých zařízení (veškeré činnosti odpovídají platným ČSN a spadají pod koncesní listiny). Tím je zajištěna koordinace a jednotnost díla, od projektu po vlastní provedení. Jsou možné i nezávazné konzultace bezpečnostních opatření, jejich kombinací a řešení. Naše služby Vás mohou provázet po celou dobu dodavatelských prací.

 
ad
M_DGP-EVO
panasonic
Logo-SpectraSP
santec
videotec
sanyo
watec
tomst
logo_paradox
tetronik
VZS KLADNO